O NÁSZoznámte sa

https://www.magickepodcasty.sk/wp-content/uploads/2018/02/white_divider_top.png
https://www.magickepodcasty.sk/wp-content/uploads/2022/08/HAJNALKA-FOTO.jpg

Hajnalka Szucsová

Volám sa Hajnalka, som narodená v znamení Barana s ascendentom Váhy. Sila Barana ma neustále ženie ísť vpred a dáva mi silu učiť sa nové veci.

Sila Váhy ma núti ísť cestou spravodlivosti, a preto neustále hľadám odpovede na otázky, prečo ľudí postihujú choroby a nešťastia a ako sa dostať z takýchto problémov von s čo najmenšou ujmou. Preto sa sústreďujem na pomoc a poradenstvo pri ťažko liečiteľných chorobách, ako je napr. cukrovka, rôzne druhy alergií a rakoviny a pod.

Venujem sa už veľa rokov nielen astrológii, ale aj numerológii – som žiačkou Vilmy Jamnickej, výkladu z kariet, psychológii a poradenstvu v oblasti vzťahov a hlavne poradenstvu v už spomínanej oblasti zdravia.

Dušan Kalný

https://www.magickepodcasty.sk/wp-content/uploads/2022/08/DUSAN-FOTO.jpg
https://www.magickepodcasty.sk/wp-content/uploads/2018/04/our-team-03.jpg

Robert Fico

AQUARIUS
VIRGO
PISCES

In 1980, Mischelle obtained an original copy of Lilly’s Christian Astrology, and later she arranged to have it re-printed as a facsimile edition in 1985. This dissemination of Christian Astrology helped to spur a revival of interest in traditional astrology in the 21th century, and later she arranged to have it re-printed as. Her work stimulated the unearthing of techniques that had been lost in various cultural transitions of the Babylonians, Greeks and Egyptians.

https://www.magickepodcasty.sk/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Sledujte nás